Stampa:Harta Salvadori

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:El Salvador location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Salvadori. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Salvadori)
emri Salvadori
koordinatat
skajore
14.6
-90.2 ←↕→ -87.6
13.0
qendra e hartës 13°48′V 88°54′P / 13.8°V 88.9°P / 13.8; -88.9

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]