Stampa:Harta Salvadori

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:El Salvador location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Salvadori. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Salvadori)
emri Salvadori
koordinatat
skajore
14.6
-90.2 ←↕→ -87.6
13.0
qendra e hartës 13°48′N 88°54′W / 13.8°N 88.9°W / 13.8; -88.9

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]