Stampa:Harta San Marino

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:San Marino location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga San Marino. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (San Marino)
emri San Marino
koordinatat
skajore
43.995658
12.398018 ←↕→ 12.521835
43.889546
qendra e hartës 43°56′33″V 12°27′36″L / 43.942602°V 12.4599265°L / 43.942602; 12.4599265

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]