Stampa:Harta Scandinavia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Scandinavia location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Scandinavia. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Scandinavia)
emri Scandinavia
koordinatat
skajore
71.5
3.8 ←↕→ 32.3
53.6
qendra e hartës 62°33′N 18°03′E / 62.55°N 18.05°E / 62.55; 18.05

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]