Stampa:Harta Sejshellet

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Seychelles location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Sejshellet. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Sejshellet)
emri Sejshellet
koordinatat
skajore
-3.3
45.7 ←↕→ 57.2
-13.0
qendra e hartës 8°09′S 51°27′E / 8.15°S 51.45°E / -8.15; 51.45

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]