Stampa:Harta Senegali

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Senegal location map.svg
Harta fizike
Skeda:Senegal location map Topographic.png


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Senegali. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Senegali)
emri Senegali
koordinatat
skajore
16.9
-17.8 ←↕→ -11.1
12.0
qendra e hartës 14°27′N 14°27′W / 14.45°N 14.45°W / 14.45; -14.45

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]