Stampa:Harta Serbia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Serbia location map wo Kosovo.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Serbia. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike

Vendodhja (Serbia)
emri Serbia
koordinatat
skajore
46.3
18.7 ←↕→ 23.2
41.7
qendra e hartës 44°00′V 20°57′L / 44°V 20.95°L / 44; 20.95

Shiko edhe