Stampa:Harta Siera Leone

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Sierra Leone location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Siera Leone. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Siera Leone)
emri Siera Leone
koordinatat
skajore
10.2
-13.5 ←↕→ -10.1
6.8
qendra e hartës 8°30′V 11°48′P / 8.5°V 11.8°P / 8.5; -11.8

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]