Jump to content

Stampa:Harta Siria

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Syria location map3.svg
Harta fizike
Skeda:Syria physical map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Siria. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Siria)
emri Siria
koordinatat
skajore
37.6
34.9 ←↕→ 42.7
32.0
qendra e hartës 34°48′N 38°48′E / 34.8°N 38.8°E / 34.8; 38.8

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]