Stampa:Harta Sllovenia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Slovenia location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Sllovenia. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Sllovenia)
emri Sllovenia
koordinatat
skajore
47.1
13.2 ←↕→ 16.8
45.2
qendra e hartës 46°09′V 15°00′L / 46.15°V 15°L / 46.15; 15

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]