Jump to content

Stampa:Harta Sllovenia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Slovenia location map.svg
Harta fizike
Skeda:Slovenia relief map.png


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Sllovenia. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Sllovenia)
emri Sllovenia
koordinatat
skajore
47.1
13.2 ←↕→ 16.8
45.2
qendra e hartës 46°09′N 15°00′E / 46.15°N 15°E / 46.15; 15

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]