Stampa:Harta Somalia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Somalia location map.svg
Harta fizike
Skeda:Somalia relief location map.jpg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Somalia. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Somalia)
emri Somalia
koordinatat
skajore
12.4
40.5 ←↕→ 51.9
-2.05
qendra e hartës 5°10′30″N 46°12′00″E / 5.175°N 46.2°E / 5.175; 46.2

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]