Stampa:Harta Spanja 3

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:España-Canarias-loc.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Spanja, Ishujt Kanare. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Spanja, Ishujt Kanare)
emri Spanja, Ishujt Kanare
koordinatat
skajore
44.975968
-20.570168 ←↕→ 5.501537
26.926029
qendra e hartës 35°57′04″N 7°32′04″W / 35.9509985°N 7.5343155°W / 35.9509985; -7.5343155

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]