Stampa:Harta Spanja Ishujt Kanare

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë


Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Canarias-loc.svg
Harta fizike
Skeda:Canarias-loc.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Ishujt Kanare. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Ishujt Kanare)
emri Ishujt Kanare
koordinatat
skajore
29.554266
-18.332097 ←↕→ -13.159498
27.399873
qendra e hartës 28°28′37″N 15°44′45″W / 28.4770695°N 15.7457975°W / 28.4770695; -15.7457975

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]