Stampa:Harta Spanja Katalonja

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Catalonia location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Katalonja. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Katalonja)
emri Katalonja
koordinatat
skajore
42.97
-0.042 ←↕→ 3.810
40.40
qendra e hartës 41°41′06″N 1°53′02″E / 41.685°N 1.884°E / 41.685; 1.884

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]