Stampa:Harta Spanja Katalonja

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Catalonia location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Katalonja. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Katalonja)
emri Katalonja
koordinatat
skajore
42.9978
-0.5481 ←↕→ 4.0243
40.4079
qendra e hartës 41°42′10″V 1°44′17″L / 41.70285°V 1.7381°L / 41.70285; 1.7381

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]