Stampa:Harta Sri Lanka

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Sri Lanka location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Sri Lanka. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Sri Lanka)
emri Sri Lanka
koordinatat
skajore
10.2
79.2 ←↕→ 82.3
5.5
qendra e hartës 7°51′V 80°45′L / 7.85°V 80.75°L / 7.85; 80.75

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]