Jump to content

Stampa:Harta Sri Lanka

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Sri Lanka location map.svg
Harta fizike
Skeda:Sri Lanka relief location map.jpg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Sri Lanka. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Sri Lanka)
emri Sri Lanka
koordinatat
skajore
10.2
79.2 ←↕→ 82.3
5.5
qendra e hartës 7°51′N 80°45′E / 7.85°N 80.75°E / 7.85; 80.75

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]