Stampa:Harta Suazilendi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Eswatini location map.svg

Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Suazilendi. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Suazilendi)
emri Suazilendi
koordinatat
skajore
-25.6
30.6 ←↕→ 32.3
-27.5
qendra e hartës 26°33′J 31°27′L / 26.55°J 31.45°L / -26.55; 31.45

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]