Stampa:Harta Sudani

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Sudan location map.svg
Harta fizike
Skeda:Sudan location map Topographic.png


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Sudani. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Sudani)
emri Sudani
koordinatat
skajore
23.3
21.5 ←↕→ 39.0
8.4
qendra e hartës 15°51′N 30°15′E / 15.85°N 30.25°E / 15.85; 30.25

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]