Stampa:Harta Sudani i Jugut

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:South Sudan adm location map.svg
Harta fizike
Skeda:South Sudan topographic map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Sudani i Jugut. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Sudani i Jugut)
emri Sudani i Jugut
koordinatat
skajore
12.7
23.15 ←↕→ 36.4
3.2
qendra e hartës 7°57′00″N 29°46′30″E / 7.95°N 29.775°E / 7.95; 29.775

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]