Stampa:Harta Suedia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë


Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Sweden location map.svg
Harta fizike
Skeda:Sweden relief location map.jpg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Suedia. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Suedia)
emri Suedia
koordinatat
skajore
69.5
10.4 ←↕→ 24.6
55.1
qendra e hartës 62°18′N 17°30′E / 62.3°N 17.5°E / 62.3; 17.5

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]