Stampa:Harta Tajlanda

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Thailand location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Tajlanda. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Tajlanda)
emri Tajlanda
koordinatat
skajore
20.6
97.1 ←↕→ 106.0
5.4
qendra e hartës 13°00′V 101°33′L / 13°V 101.55°L / 13; 101.55

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]