Stampa:Harta Tajlanda

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Thailand location map.svg
Harta fizike
Skeda:Thailand location map Topographic.png


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Tajlanda. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Tajlanda)
emri Tajlanda
koordinatat
skajore
20.6
97.1 ←↕→ 106.0
5.4
qendra e hartës 13°00′N 101°33′E / 13°N 101.55°E / 13; 101.55

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]