Stampa:Harta Tanzania

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja

[[Skeda:Tanzania location map.svg

|320x320px|parapamje|Harta politiko-administrative
[[:Skeda:Tanzania location map.svg

]]]] [[Skeda:Tanzania relief location_map.svg

|320x320px|parapamje|Harta fizike
[[:Skeda:Tanzania relief location_map.svg

]]]]


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga [[Tanzania

]]. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Tanzania )
emri [[Tanzania

]]

koordinatat
skajore
0.25


28


←↕→ 42


-13


qendra e hartës 6°22′30″J 35°00′00″L / 6.375°J 35°L / -6.375; 35

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]