Stampa:Harta Trinidadi dhe Tobagoja

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Trinidad and Tobago location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Trinidadi dhe Tobagoja. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Trinidadi dhe Tobagoja)
emri Trinidadi dhe Tobagoja
koordinatat
skajore
11.45
-62.05 ←↕→ -60.4
9.85
qendra e hartës 10°39′00″V 61°13′30″P / 10.65°V 61.225°P / 10.65; -61.225

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]