Stampa:Harta Tunizia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Tunisian Republic location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Tunizia. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Tunizia)
emri Tunizia
koordinatat
skajore
37.7
7.2 ←↕→ 11.9
30.0
qendra e hartës 33°51′V 9°33′L / 33.85°V 9.55°L / 33.85; 9.55

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]