Jump to content

Stampa:Harta Turkmenistani

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Turkmenistan location map.svg
Harta fizike
Skeda:Relief Map of Turkmenistan.png


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Turkmenistani. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike

[Redakto nëpërmjet kodit]
Vendodhja (Turkmenistani)
emri Turkmenistani
koordinatat
skajore
43.2
52.0 ←↕→ 67.2
34.9
qendra e hartës 39°03′N 59°36′E / 39.05°N 59.6°E / 39.05; 59.6