Jump to content

Stampa:Harta Uganda

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Uganda location map.svg
Harta fizike
Skeda:Uganda location map Topographic.png


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Uganda. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Uganda)
emri Uganda
koordinatat
skajore
4.5
29.2 ←↕→ 35.3
-1.7
qendra e hartës 1°24′N 32°15′E / 1.4°N 32.25°E / 1.4; 32.25

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]