Stampa:Harta Uganda

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Uganda location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Uganda. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Uganda)
emri Uganda
koordinatat
skajore
4.5
29.2 ←↕→ 35.3
-1.7
qendra e hartës 1°24′V 32°15′L / 1.4°V 32.25°L / 1.4; 32.25

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]