Stampa:Harta Ukraina

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Ukraine adm location map.svg
Harta fizike
Skeda:Ukraine relief location map.jpg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Ukraina. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Ukraina)
emri Ukraina
koordinatat
skajore
52.7
21.5 ←↕→ 40.7
44.1
qendra e hartës 48°24′N 31°06′E / 48.4°N 31.1°E / 48.4; 31.1

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]