Stampa:Harta Uruguaji

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Uruguay location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Uruguaji. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Uruguaji)
emri Uruguaji
koordinatat
skajore
-29.858
-58.69 ←↕→ -52.89
-35.175
qendra e hartës 32°30′59″J 55°47′24″P / 32.5165°J 55.79°P / -32.5165; -55.79

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]