Stampa:Harta Uruguaji

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Uruguay location map.svg
Harta fizike
Skeda:Uruguay location map Topographic.png


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Uruguaji. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Uruguaji)
emri Uruguaji
koordinatat
skajore
-29.858
-58.69 ←↕→ -52.89
-35.175
qendra e hartës 32°30′59″S 55°47′24″W / 32.5165°S 55.79°W / -32.5165; -55.79

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]