Jump to content

Stampa:Harta Vanuatu

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Vanuatu location map.svg
Harta fizike
Skeda:Vanuatu relief location map.jpg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Vanuatu. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Vanuatu)
emri Vanuatu
koordinatat
skajore
-12.8
166.2 ←↕→ 170.6
-20.6
qendra e hartës 16°42′S 168°24′E / 16.7°S 168.4°E / -16.7; 168.4

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]