Stampa:Harta Venezuela

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Venezuela location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Venezuela. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Venezuela)
emri Venezuela
koordinatat
skajore
12.8
-73.6 ←↕→ -59.6
0.4
qendra e hartës 6°36′V 66°36′P / 6.6°V 66.6°P / 6.6; -66.6

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]