Stampa:Harta Venezuela

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Venezuela location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Venezuela. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Venezuela)
emri Venezuela
koordinatat
skajore
12.8
-73.6 ←↕→ -59.6
0.4
qendra e hartës 6°36′N 66°36′W / 6.6°N 66.6°W / 6.6; -66.6

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]