Stampa:Harta Vietnami

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Vietnam location map.svg
Harta fizike
Skeda:Vietnam relief location map.jpg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Vietnami. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Vietnami)
emri Vietnami
koordinatat
skajore
24
101.8 ←↕→ 110.3
8
qendra e hartës 16°00′N 106°03′E / 16°N 106.05°E / 16; 106.05

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]