Stampa:Harta Xhamajka

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Jamaica location map.svg
Harta fizike
Skeda:Jamaica relief location map.jpg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Xhamajka. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Xhamajka)
emri Xhamajka
koordinatat
skajore
18.7
-78.5 ←↕→ -76.1
17.6
qendra e hartës 18°09′N 77°18′W / 18.15°N 77.3°W / 18.15; -77.3

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]