Stampa:Harta Xhamajka

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Jamaica location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Xhamajka. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Xhamajka)
emri Xhamajka
koordinatat
skajore
18.7
-78.5 ←↕→ -76.1
17.6
qendra e hartës 18°09′V 77°18′P / 18.15°V 77.3°P / 18.15; -77.3

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]