Stampa:Harta Zelanda e Re

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:New Zealand location map.svg
Harta fizike
Skeda:New Zealand relief map.jpg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Zelanda e Re. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Zelanda e Re)
emri Zelanda e Re
koordinatat
skajore
-34.0
165.8 ←↕→ 179.4
-48.3
qendra e hartës 41°09′S 172°36′E / 41.15°S 172.6°E / -41.15; 172.6
mark Disc Plain red.svg
marksize 5

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]