Jump to content

Stampa:Harta Zvicra

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Switzerland location map.svg
Harta fizike
Skeda:Switzerland relief location map.jpg
Harta
Skeda:Switzerland (no subdivisions) location map.svg

Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Zvicra. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike

[Redakto nëpërmjet kodit]
Vendodhja (Zvicra)
emri Zvicra
koordinatat
skajore
47.9
5.8 ←↕→ 10.7
45.75
qendra e hartës 46°49′30″N 8°15′00″E / 46.825°N 8.25°E / 46.825; 8.25