Stampa:Harta Zvicra

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Switzerland location map.svg

Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Zvicra. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Zvicra)
emri Zvicra
koordinatat
skajore
47.9
5.8 ←↕→ 10.7
45.75
qendra e hartës 46°49′30″V 8°15′00″L / 46.825°V 8.25°L / 46.825; 8.25

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]