Stampa:Hidden

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
[shiko] [redakto] [historiku] [rifresko ] Documentation icon Dokumentacioni i stampës
Edit-copy green.svg

Kjo është një nënfaqe e documentacionit për Stampa:Hidden.
Kjo faqe përmban informacion për përdorim, kategoritë dhe përmbajtje tjetër që nuk është pjesë kryesore e stampës.

Përdorimi[Redakto nëpërmjet kodit]

Basic[Redakto nëpërmjet kodit]

In this example only the two required parameters are specified.

Code
{{hidden|Title text here|Body text line 1<br/>Body text line 2}}
Result

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]