Stampa:Hiri

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

{{{1}}}

[shiko] [redakto] [historiku] [rifresko ] Documentation icon Dokumentacioni i stampës
Edit-copy green.svg

Kjo është një nënfaqe e documentacionit për Stampa:Hiri.
Kjo faqe përmban informacion për përdorim, kategoritë dhe përmbajtje tjetër që nuk është pjesë kryesore e stampës.

Përdorimi[Redakto nëpërmjet kodit]

Teksti ka {{Hiri|ngjyrë}} hiri. prodhon:

Teksti ka ngjyrë hiri.

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]

kodi i stampës   paleta e ngjyrave