Stampa:Infobox jurist

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Merge-arrows.svg
Ndihmoni që kjo pjesë dhe pjesa Stampa:Kutia Jurist të bashkohen në një stampë të vetëm.
{{{Emri}}}
Template documentation[create]