Stampa:Instagram

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

InstagramInstagram

[shiko] [redakto] [historiku] [rifresko ] Documentation icon Dokumentacioni i stampës
Edit-copy green.svg

Kjo është një nënfaqe e documentacionit për Stampa:Instagram.
Kjo faqe përmban informacion për përdorim, kategoritë dhe përmbajtje tjetër që nuk është pjesë kryesore e stampës.

Përdorimi[Redakto nëpërmjet kodit]

Parametri i parë është emri i llogarisë (në këtë rast ritaora ), ndërsa parametri i dytë është titulli i llogarisë(në këtë rast Rita Ora). Shembulli i përdorimit në vijim:

{{instagram|ritaora|Rita Ora}}

do të jap këtë rezultat

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]