Stampa:Kategoria shih edhe

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Shih gjithashtu: [Gabim: të paktën një parametër kërkohet patjetër (Stampa:Kategoria shih edhe)]
[shiko] [redakto] [historiku] [rifresko ] Documentation icon Dokumentacioni i stampës
Edit-copy green.svg

Kjo është një nënfaqe e documentacionit për Stampa:Kategoria shih edhe.
Kjo faqe përmban informacion për përdorim, kategoritë dhe përmbajtje tjetër që nuk është pjesë kryesore e stampës.

Përdorimi[Redakto nëpërmjet kodit]

Perdorimi i zakonshem
{{Kategoria shih edhe|Lista e nje ose me shume kategorive}}
Shembull
  1. {{Kategoria shih edhe|A|B|C}}
    Shih gjithashtu: kategoritë A, B, dhe C.

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]