Stampa:Klasa

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
 ??? 
[shiko] [redakto] [historiku] [rifresko ] Documentation icon Dokumentacioni i stampës
Edit-copy green.svg

Kjo është një nënfaqe e documentacionit për Stampa:Klasa.
Kjo faqe përmban informacion për përdorim, kategoritë dhe përmbajtje tjetër që nuk është pjesë kryesore e stampës.

Përdorimi[Redakto nëpërmjet kodit]

{{class|AP}}

Artikull i përkryer AP 

{{class|AP|image=no}}

Artikull i përkryer AP 

{{class|AP|category=biography articles}}

Artikull i përkryer AP 

{{class|Bplus}}

Bplus-Class article Bplus 

{{class|Bplus|image=yes}}

Bplus-Class article Bplus 

{{class|Bplus|category=mathematics articles}}

Bplus-Class article Bplus 

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]