Stampa:Kontribut i përdoruesit

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
{{{1}}}+ Ky përdorues ka mbi {{{1}}} redaktime në Wikipedia.
[shiko] [redakto] [historiku] [rifresko ] Documentation icon Dokumentacioni i stampës

Përdorimi[Redakto nëpërmjet kodit]

Kopjoni këtë tekst burimor dhe e vendosni në faqen e përdoruesit:

{{Kontribut i përdoruesit|Numri}}

Shembull:

{{Kontribut i përdoruesit|2000}}
2.000+ Ky përdorues ka mbi 2.000 redaktime në Wikipedia.