Stampa:Kutia lëvizje artistike

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kutia lëvizje artistike
[shiko] [redakto] [historiku] [rifresko ] Documentation icon Dokumentacioni i stampës
Edit-copy green.svg

Kjo është një nënfaqe e documentacionit për Stampa:Kutia lëvizje artistike.
Kjo faqe përmban informacion për përdorim, kategoritë dhe përmbajtje tjetër që nuk është pjesë kryesore e stampës.

Përdorimi[Redakto nëpërmjet kodit]

{{{name}}}
[[File:{{{image}}}|frameless|alt={{{alt}}}|upright={{{image_upright}}}|{{{alt}}}]]
{{{caption}}}
Koha {{{yearsactive}}}
Vendi {{{country}}}
Njerëzit kryesor {{{majorfigures}}}
Ndikimet {{{influences}}}
Ndikuar nga {{{influenced}}}
{{Kutia lëvizje artistike
| name     = 
| image    = 
| alt     = 
| caption   = 
| yearsactive = 
| country   = 
| majorfigures = 
| influences  = 
| influenced  = 
}}