Stampa:Përgjigju

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

@Filani,

[shiko] [redakto] [historiku] [rifresko ] Documentation icon Dokumentacioni i stampës
Edit-copy green.svg

Kjo është një nënfaqe e documentacionit për Stampa:Përgjigju.
Kjo faqe përmban informacion për përdorim, kategoritë dhe përmbajtje tjetër që nuk është pjesë kryesore e stampës.

Përdorimi[Redakto nëpërmjet kodit]

{{Përgjigju| }}
{{Përgjigju|Filani}} e lexova mesazhin tuaj....

@Filani, e lexova mesazhin tuaj....
{{ping| }}
{{ping|Filani}} e lexova mesazhin tuaj....

@Filani, e lexova mesazhin tuaj....
{{reply to| }}
{{reply to|Filani}} e lexova mesazhin tuaj....

@Filani, e lexova mesazhin tuaj....
{{re| }}
{{re|Filani}} e lexova mesazhin tuaj....

@Filani, e lexova mesazhin tuaj....

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]