Stampa:ROOTPAGENAME

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

ROOTPAGENAME

[shiko] [redakto] [historiku] [rifresko ] Documentation icon Dokumentacioni i stampës
Edit-copy green.svg

Kjo është një nënfaqe e documentacionit për Stampa:ROOTPAGENAME.
Kjo faqe përmban informacion për përdorim, kategoritë dhe përmbajtje tjetër që nuk është pjesë kryesore e stampës.

Get the root page name of the current or the given page. It is similar to the magic word {{BASEPAGENAME}}, but returns the root of the page hierarchy instead of the parent.

This template can be substituted.

Usage[Redakto nëpërmjet kodit]

→ ROOTPAGENAME
→ ROOTPAGENAME
  • {{ROOTPAGENAME|Wikipedia:Administrators' noticeboard/Arbitration enforcement/Archive1}}
→ Administrators' noticeboard
→ List of 28 Days/Weeks Later characters

See also[Redakto nëpërmjet kodit]