Stampa:Shih

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
[shiko] [redakto] [historiku] [rifresko ] Documentation icon Dokumentacioni i stampës
Edit-copy green.svg

Kjo është një nënfaqe e documentacionit për Stampa:Shih.
Kjo faqe përmban informacion për përdorim, kategoritë dhe përmbajtje tjetër që nuk është pjesë kryesore e stampës.

Përdorimi[Redakto nëpërmjet kodit]

përdorimi i thjeshtë
{{shih|page1|page2|page3|...}}


të gjitha parametrat
{{shih|page1|page2|page3|...|selfref=yes|category=no}}


Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]