Stampa:Succession box

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
[shiko] [redakto] [historiku] [rifresko ] Documentation icon Dokumentacioni i stampës
Edit-copy green.svg

Kjo është një nënfaqe e documentacionit për Stampa:Succession box.
Kjo faqe përmban informacion për përdorim, kategoritë dhe përmbajtje tjetër që nuk është pjesë kryesore e stampës.

Përdorimi[Redakto nëpërmjet kodit]

{{start box}}
{{s-reg}}
{{succession box | before=[[Suleyman Shah|Süleyman Şah]] | title=Pre-[[Ottoman Dynasty|Ottoman ruler]] | years=1227–1281 | after=[[Osman I]]}}
{{end box}}

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]

   * Stampa:End box 
   * Stampa:S-aft 
   * Stampa:S-bef 
   * Stampa:S-reg 
   * Stampa:S-ttl 
   * Stampa:Start box 
   * Stampa:Succession box