Stampa:Use-Synt

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Sintaksa - Udhëzues përdorimi
Crystal Clear app kedit.png Kopjoni sintaksën e mëposhtme, përpunojeni me një editor tekstesh, dhe së fundi vendoseni atë në vendin e duhur te artikulli.