Stampa diskutim:Dokumentim stampash

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi stampën Dokumentim stampash. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Dokumentim stampash[Redakto nëpërmjet kodit]

Për shkak se shenja „|“ përdoret për ndarjen e parametrave, ajo nuk mund të shfaqet direkt në vlerat e tyre; kështu që për shembull sintaksa e tabelave normale nuk mund të përdoret në vlerat e parametrave. Për këtë qëllim duhen këto stampa speciale, të cilat futen vetëm si vlera parametrash.

Parametri {{!}} {{!-}} {{!!}} {{!-!}} {{!+}}
Përmbajtja | |- || |-
|
|+