Jump to content

Stampa diskutim:Interneti

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi stampën Interneti. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Kuti që përmbledh disa kapitj të artikujve me këtë temë


E kaltërta nuk po dallohet në horizontalen kryesore [1]. Lëshoja një nuancë edhe pjesës tjetër ashtu që vetë të dallohet kallimi në horiontalen tjetër--Hipi Zhdripi 17 Maj 2007 04:12 (UTC)

Ish konë mirë me lonë hapur dhe terment e përhapura që fliten nga zhvilluesit, kështu e ashtu aty është vendi për shkurt, për gjatë e gjejnë në artikull. Ndoshta ai Igli (Shqiponja) i klasifikon më mirë dhe nuk kemi nevojë për elemente por vetëm për klasa dhe nivele më të mëdhaja--Hipi Zhdripi 17 Maj 2007 04:15 (UTC)

Kjo stampë është shumë keq e organizuar dhe përmban gjëra që nuk mund të përmbledhen në një kategori (Interneti në këtë rast), nuk mund të ketë vetëm një stampë për këto gjëra, së shpejti do të krijoj stampat e reja dhe do t'i lë këtu vetëm gjërat që kanë të bëjnë direkt me internetin--Cradel 6 Mars 2009 13:44 (CET)