Stampa diskutim:KUTIAPalau

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi stampën KUTIAPalau. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Mesazh për Dan.

  • Doja te beja lidhjen me figuren e emblemes, por nuk funksionon si duhet. Kam hasur dhe ne raste te tjera. Mendoj se duhen pershtator ngjyrat e sfondit tek te gjitha kutizat, sepse me duket se figurat me formatin gif shfaqen gabim. Ndoshta duhen perdorur ngjyrat si ke wp. angleze. Uni 7 Shtator 2006 19:14 (UTC)