Jump to content

Stampa diskutim:Namazi

Page contents not supported in other languages.
Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi stampën Namazi. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Para lindjes së Diellit=Agimi Dreka=Mesdita Pas dreke gjer në perëndim të Diellit=Pas mesditës deri në perëndim të Diellit Pas perëndimit te Diellit gjer në Jaci=... deri në mbrëmje. Pse mos me i shru shqip që me kuptu edhe të tjerë dhe jo vetëm besimtarët musliman?