Stampa diskutim:Ndihmë

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi stampën Ndihmë. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Majkëll Xhatdan eshte nje basketbollist i famshem

Andi Bërdëllima[Redakto nëpërmjet kodit]

M

Kërkesë redaktimi më 2 korrik 2019[Redakto nëpërmjet kodit]

Un jam lindita baftjari

Kërkesë redaktimi më 9 tetor 2021[Redakto nëpërmjet kodit]

Eshte fshehur emri i studios qe i ka dhene mundesine ketij kengetari te kete keto qe ka.

Kërkesë redaktimi më 29 mars 2022[Redakto nëpërmjet kodit]

Percaktori percakton diqka p.sh tek syte e tu ndodhem un ne syt e mi ti ke shtepin

3?shoqe po 1 e vertet[Redakto nëpërmjet kodit]

Sod shoqeria eshte nga e varur nga interesi dhe shoqet ose shoket e vertet jan te pakta andaj duhet kemi kujdes 194.6.247.175 29 mars 2022 23:31 (CEST)[reply]